Вибираємо автошколу в Києві

Отже, ви вирішили піти вчитися на права. Це дуже відповідальний крок, тому до вибору автошколи потрібно поставитися з усією серйозністю. Для того щоб знайти хорошу автошколу, доведеться добряче попрацювати, тільки у Святошинському районі половина шкіл в які краще не потрапляти.

Перегляньте рекламні оголошення і зателефонувавши за вказаними номерам телефону попросіть дати Вам вичерпну інформацію про кількість теоретичних і практичних годин, кількість учнів у групах, марках автомобілів, а також про наявні ліцензії на послуги, що надаються. Поцікавтеся про те, скільки років існує автошкола. Уважно вивчіть реальні відгуки в інтернеті, при цьому необхідно враховувати, як позитивні, так і негативні з них. Порадьтеся зі знайомими, нещодавно закінчили навчання.

Після того, як Ви зупинилися на одному або кількох варіантах, особисто сходіть в автошколу на теоретичне заняття і послухайте Вашого майбутнього викладача. Запитаєте, хто проводить практичні заняття, має значення його манера викладання і стаж, вміння спілкуватися з людьми. Якщо директор або інструктори автошколи натякають Вам на те, щоб успішно здати іспити і отримати водійські права, необхідно понести додаткові витрати, то від навчання в такому місці слід негайно відмовитися.

При вступі в автошколу, з Вами повинні укласти договір на навчання. Дізнайтесь про навчальні автомобілях, мається на території автошколи автодром. Також дізнайтеся про вартість навчання та можливі додаткові витрати в процесі навчання. Краще не йти на навчання в автошколу, яка пропонує акції, знижки або низьку оплату, так як в процесі Вас обдурять і Ви можете заплатити ще більшу вартість, ніж середня ринкова ціна по місту. Оплата проводиться поетапно, при цьому перший внесок необхідно робити тільки після двох тижнів навчання.

Отже, резюмуючи все вищесказане, необхідно відзначити, що вибір хорошої автошколи знаходиться у Ваших руках. Не піддавайтеся спокусі, вибрати навчання подешевше – в результаті буде дорожче. Уникайте невідомих автошкіл, краще скористатися рекомендаціями знайомих, щоб не потрапити в руки шахраям.

Викладач автошколи «Жайворонок» Осадчий М.І.