Про автошколу

Автошкола «Жайворонок» була заснована в 1974 році. Вже більше 40 років ми професійно готуємо водіїв всіх категорій. Завдання нашої автошколи – не тільки навчання водінню, але і професійна підготовка до умов на українських дорогах.

Висококваліфіковані викладачі та інструктори, сучасна технічна база, оснащення, методика навчання підвищують ефективність процесу навчання, допомагають отримати не просто базові навички водіння, а стати справжнім Професіоналом. Наша автошкола вчить, відпрацьовує і закріплює навички безпечного водіння автомобіля. Після завершення курсу водіння, Ви будете вільно і впевнено почувати себе за кермом, безпечно керувати будь-яким авто.

Інструктори автошколи «Жайворонок» — це майстри водіння, чудові вчителі, тонкі психологи. Вони допоможуть Вам справитися з тривогою на дорозі, знайти упевненість в своїх силах. За плечима кожного інструктора багаторічний досвід і сотні вдячних учнів.

Багато людей вважають, що купити права — це простий і швидкий спосіб отримати доступ до водіння автомобіля. Але сумна статистика свідчить, що більшість ДТП відбувається з вини саме таких «учнів»!

Досвід водіння приходить лише з часом. Але ми впевнені, він повинен базуватися на міцних знаннях і відпрацьованої техніки. Цей принцип лежить в основі навчання в автошколі «Жайворонок». 85% учнів приходить в нашу автошколу за рекомендацією знайомих. Це і є яскравим доказом нашого професіоналізму та якості викладання.

Ми навчаємо водіїв, з якими нам їздити по  одним дорогах!

Правильне навчання – Правильний рух!

(044) 222-86-15
(067) 391 68 82
(093) 927-38-09