Вартість навчання в автошколі

Перший тиждень БЕЗКОШТОВНО

Теоретична підготовка7000 грн.
Знижка – 1000 грн для груп, які займаються онлайн, в ранковий час і на Борщагівці.
* Додаткова знижка – 1000 грн для ЗСУ і двох осіб з однієї сім’ї.
Практична підготовка:2000 грн. + 400 грн. зв урок з водіння

У вартість включені всі витрати по автошколі: теоретичний курс, водіння, бензин,оформлення всіх документів, подача автомобіля на іспит.

ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:

 • фото 50грн. 
 • література 100 грн.
 • мед. довідка – 300грн. 
 • ксерокопія паспорта – безкоштовно. 

в автошколі відсутні акції,доплати, та інші непередбачені платежі, вартість навчання ніколи не змінюється в процесі навчання. Оплата проводиться на рахунок автошколи поетапно.

Ми навчаємо водіїв, з якими нам їздити по  одним дорогах!

Правильне навчання – Правильний рух!

(068) 480-48-82
(093) 927-38-09

Придбання власного авто вже важко назвати розкішшю, а радше необхідністю. Динаміка сучасного життя у великому мегаполісі показує, що особистий автотранспорт дозволяє краще адаптуватися до заданого ритму і стрімко розвивається інфраструктурі. Однак, перш, ніж сісти за кермо автомобіля, необхідно навчитися ним керувати. При цьому, з огляду на особливості трафіку в столиці, отримання мінімальних навичок, пропонованих в багатьох автошколах, може бути недостатньо, хоча, при цьому, ціни в автошколах Києва можуть бути вельми чималими. Тому, до місця отримання необхідних знань і здібностей в управлінні авто варто поставитися дуже уважно.

Уже 40 років, і досить успішно, підготовкою водіїв в столиці займається автошкола «Жайворонок». При цьому, з огляду на чималий авторитет автошколи в Києві, ціни за навчання повністю відповідають умовам, в яких проводяться заняття, рівню підготовки інструкторів та кінцевим результатом.

За роки існування школи було підготовлено 17 тисяч водіїв, які впевнено почувають себе за кермом транспортного засобу і за яких навряд чи буде соромно їх педагогам.

Що входить у вартість навчання

Потрібно відзначити, що в далеко не в кожній автошколі Києва ціни відповідають рівню отриманих знань і навичок, можуть змінюватися, в процесі навчання і радувати несподіваними додатковими витратами. Але, це не відноситься до автошколі «Жайворонок», де існує фіксована і зрозуміла ціна послуг.    

У вартість навчання в автошколі включені:

 • курс теорії;
 • курси водіння авто;
 • витрати на бензин;
 • оформлення всіх необхідних документів;
 • надання автомобіля для складання іспитів. 

Додаткових витрат може зажадати тільки отримання медичної довідки, ксерокопії документів, фото та придбання необхідної літератури.

Ціни на курси водіння не підлягають зміні в процесі навчання. Тут відсутні різні акції доплати та інші непередбачені витрати. При цьому, оплата може вноситися поетапно або після закінчення курсів, на рахунок навчального центру.

Особливо потрібно відзначити, що вартість курсів водіння в Києві, як правило, передбачає не менше 10 годин практики, що, часом, буває явно недостатньо, і студентам доводиться платити інструктору чималі гроші за додаткові заняття. Але, у випадку з «Жайворонка», вартість навчання в автошколі передбачає цілих 40 годин водіння з досвідченим інструктором, що, безсумнівно, піде на користь починаючому водієві і дозволить уникнути багатьох помилок на дорозі, після отримання посвідчення водія.

Крім того, вартість навчання на права включає і контраварійні курси, які допоможуть уникнути багатьох аварійних ситуацій на дорозі.

Переваги навчання в автошколі «Жайворонок»

До безперечних переваг навчання в автошколі «Жайворонок» можна віднести:

 • доступні ціни на курси водіння, без будь-яких прихованих платежів, з можливістю оплати після закінчення навчання;
 • сорокарічний досвід підготовки водіїв кваліфікованими інструкторами;
 • можливість пройти медкомісію за місцем навчання;
 • наявність власного автодрому, що може собі дозволити далеко не кожна автошкола Києва, ціни в якій, до того ж, можуть бути менш адекватними. Автодром дозволяє новачкові в спокійній обстановці почати навчання з самих азів, що не завжди можливо на жвавих вулицях столиці. Крім того, на майданчику можна змоделювати будь-які ситуації, з якими може зіткнутися водій на дорогах міста;
 • можливість пройти курс антиаварійної підготовки. На курси водіння ціна, при цьому, не змінюється;
 • можливість навчання на автомобілі з механічною або автоматичною коробкою передач;
 • можливість навчання в будь-який зручний час, в ранкових або вечірніх групах, а також у вихідні дні.

Ціни в автошколах Києва, з різних причин, можуть істотно відрізнятися, але далеко не завжди вони відповідають рівню послуг, що надаються, отриманих знань та навичок водіння транспортного засобу. На жаль, не рідко, вони включають виключно вартість здачі на права в ДАІ, але далеко не завжди готові забезпечити якісне навчання студентів.

Автошкола «Жайворонок» дорожить своєю репутацією, тому прагнути забезпечити всебічну підготовку водія, який буде впевнено почувати себе на дорозі.

Часто задавані питання

Як записатися в автошколу?

Потрібно зателефонувати або залишити онлайн заявку і ми допоможемо підібрати зручний графік занять.

Які документи потрібні і коли їх подавати?

а) заява – заповнюється на першому занятті в автошколі. б) копія паспорта і ідентифікаційного коду – подається на другому уроці в) фото 3х4см дві шт. – подаються на другому уроці. г) медична довідка – лікарі приїжджають в автошколу і проводять огляд на місці.

Який термін навчання?

Загальний термін навчання складає три місяці.

Коли потрібно сплатити за навчання?

Перші два заняття безкоштовно в подальшому оплата проводитися по етапно.

На яких авто проходить навчання ?

Для навчання і складання іспитів є автомобілі з механічною та автоматичною КПП.(автомобілі для навчання MERSEDES, HYUNDAI, DAEWOO, KIA, SKODA, CHEVROIET, ЛАДА, OPEL)

Чи потрібно мати київську реєстрацію для отримання посвідчення водія?

Проводити навчання і складати іспити можна в будь якому сервісному центрі не залежно від місця реєстрації.