Автошкола в Вишневому

Автошкола Вишневе – це ваш шанс отримати все необхідне для того, щоб стати грамотним і відповідальним водієм. Грамотні і досвідчені фахівці з теорії та практики водіння автошколи Жайворонок (Вишневе) стануть вашими провідниками в новий для багатьох світ автомобілів.

Якщо ви не уявляєте своє життя без особистого транспортного засобу, якщо вам необхідно отримати водійські права категорії В для роботи, якщо бажаєте просто оновити свої знання і навички, автошкола Вишневе завжди до ваших послуг.

Що ми пропонуємо

Звертаючись в автомобільну школу, кожен переслідує власні цілі. Хтось мріє дізнатися все про своє «залізному коні», комусь це просто життєво необхідно в зв’язку з віддаленістю житла від роботи, наприклад. Професійні послуги автошкола Вишневе пропонує кожному бажаючому. Після закінчення наших курсів ви отримаєте ази і основи, а необхідний водійський досвід прийде з практикою.

Заняття в автошколі чітко сплановані таким чином, щоб закріпити отримані знання на практиці. З цією метою у нас працюють:

  • викладачі теоретичної частини (основи будови автомобіля, призначення основних вузлів і механізмів, правила дорожнього руху, нововведення в законодавстві і так далі);
  • викладачі практичних навичок (досвідчені водії, стаж яких становить не менш як 10 років і вище).

Водіння відбувається на сучасних автомобілях з автоматичною або механічною коробками передач. За сучасному законодавству ви маєте право здавати іспит з водіння на автомобілі і з «механікою», і з «автоматом» (в залежності від типу вашого домашнього або робочого автомобіля).

Автошкола Вишневе допоможе вам стати дисциплінованим і уважним водієм, який стане повноправним учасником дорожнього руху.

Чому саме ми

Автошкола в Вишневому – це:

  • професійні курси для початківців і досвідчених водіїв, бажаючих «освіжити» свої знання;
  • якісна теоретична програма, яка враховує всі аспекти і нюанси сучасного законодавства, а також норм і вимог, що пред’являються до водіїв легкових транспортних засобів;
  • повноцінна практика на технічно справних автомобілях, сертифікованих в ДАI та оснащених продубльованих управлінням для знаходиться поруч інструктора;
  • індивідуальний підхід до кожного, кого навчають;
  • можливість отримати додаткові години водіння при необхідності;
  • спеціальна програма навчання для прекрасної половини людства;
  • можливість самостійно вибрати годинник навчання і групи для тих, хто проживає далеко від школи.

 Автошкола в Вишневому – це гарантія того, що ви станете справжнім професіоналом і зможете адекватно реагувати на дорожню обстановку будь-якої складності.

Якість навчання за доступною ціною

Вартість наших послуг абсолютно «прозора»: у нас немає ніяких додаткових або прихованих платежів. Ви виплачуєте всю суму відразу або по частинах (в розстрочку), після чого зараховується в групу навчання на загальних підставах.

Водійські курси в Вишневому можна пройти і безпосередньо в Києві, де знаходиться основний філія нашої школи. Дуже багато наших «студенти» працюють в столиці і їм дуже зручно проходити навчання після закінчення основної роботи.

На якісні водійські курси в Вишневому можна записатися безпосередньо в будівлі автошколи або проконсультувавшись по одному з вказаних на сайті телефонів. Ми гарантуємо доступну вартість навчання для кожного бажаючого.

Водійські курси водіння в Вишневому від професіоналів своєї справи – це новий рівень навчання, професійна команда викладачів та якісні знання, підкріплені практичними заняттями.