Автошкола в Бучі

Якщо ви зважилися придбати свій перший автомобіль, автошкола Жайворонок (Буча)   готова відкрити для вас свої двері і зробити все можливе, щоб на одного грамотного, впевненого в собі і своєму транспорті водія в Україні стало більше.

Автошкола Жайворонок – це незмінно високу якість навчання з урахуванням індивідуальних потреб кожного учня. Ми даємо професійні знання у всіх сферах, що стосуються особистого автомобіля:

  • пристрій
  • принцип роботи
  • можливі поломки і їх причини
  • способи їх усунення.

Одне з найважливіших напрямків роботи полягає в якісному роз’ясненні Правил Дорожнього Руху з використанням сучасних методик і відповідних тренажерів. Автошкола Буча/Київ – це команда впевнених в собі професіоналів, через руки яких пройшли сотні вітчизняних автолюбителів.

Чому ваш вибір – водійські курси в Бучі

Вибираючи водійські курси в Бучі , ви отримуєте всі необхідні знання, навички та вміння, які знадобляться вам на дорогах. Ми знаємо, на яких акцентах потрібно робити упор в навчанні, при цьому готові піти назустріч нашим клієнтам, працюючи по індивідуальному плану підготовки.

Якщо з яких-небудь причин, ви не можете займатися в основній групі, ми підберемо варіанти, виходячи з ваших можливостей і переваг. Автошкола Буча – це якісне навчання, після закінчення якого ви отримуєте водійські права категорії В (транспорт з спорядженої масою до 3,5 тонн).

Професійна автошкола Буча – це відповідальність викладачів і екзаменаторів за кожного учня, адже від його знань і навичок управління відтепер будуть залежати безпеку і здоров’я всіх учасників дорожнього руху.

Ми не робимо свою роботу «як-небудь»: автошкола в Бучі  дозволить вам отримати всеосяжні і фундаментальні знання, якими повинен володіти грамотний водій. Звертаючись до послуг нашої школи, ви гарантовано розширите свій кругозір, підвищите рівень кваліфікації, відкриєте і дізнаєтеся багато нового не тільки про свій автомобіль, але і про сучасному законодавстві.

Чому це важливо

Освічений і грамотний водій – важлива ланка правильно організованого дорожнього руху. Він не створює небезпеки для інших водіїв і пасажирів і при цьому здатний вчасно відреагувати на потенційно небезпечні ситуації на дорогах, звівши ймовірність аварії до мінімуму.

Для цього у нас є все необхідне:

  • Викладачі з теорії

Дадуть вам базові фундаментальні знання про все, що стосується транспортного засобу і його «поведінки» на дорозі. Ви дізнаєтеся все про конструкцію автомобіля, принципах роботи основних вузлів, а також отримаєте базові навички управління на тренажерах. Досвід і величезний стаж нашого викладацького складу дозволяє гарантувати позитивний результат навіть у випадках, коли ви з автомобілем явно не «дружите».

  • Викладачі з водіння

Професійні інструктори з водіння будуть з вами постійно при перших виїздах за кермом автомобіля. Не варто лякатися, якщо щось не виходить: ідеальних «новачків-водіїв» просто не буває. Досвідчений водій зі стажем вчасно підкаже і попередить про можливі небезпеки на дорозі, дозволивши «звикнути» до нової для вас ролі автолюбителя.

  • Сучасні автомобілі

Навіть найефективніший навчання неможливо без наявності сучасних технічно справних автомобілів. У нашій автошколі ви зможете вибрати один з декількох варіантів транспортних засобів як з автоматичною, так і механічною коробкою передач. Всі автомобілі автошколи мають продубльоване управління і пройшли всю необхідну сертифікацію. Іспити на права (водіння) ви будете здавати за кермом саме того автомобіля, на якому вчилися.

Курси водіння в Бучі допоможуть вам стати дисциплінованим і грамотним водієм, хто виконує всі правила дорожнього руху. Пам’ятайте, що хорошу автошколу завжди можна знайти і в Києві: ви завжди зможете дістатися до неї відразу ж після роботи.

Часто задавані питання

Як записатися в автошколу?

Потрібно зателефонувати або залишити онлайн заявку і ми допоможемо підібрати зручний графік занять.

Які документи потрібні і коли їх подавати?

а) заява – заповнюється на першому занятті в автошколі.
б) копія паспорта і ідентифікаційного коду – подається на другому уроці
в) фото 3х4см дві шт. – подаються на другому уроці.
г) медична довідка – лікарі приїжджають в автошколу і проводять огляд на місці.

Який термін навчання?

Загальний термін навчання складає три місяці.

Коли потрібно сплатити за навчання?

Перші два заняття безкоштовно в подальшому оплата проводитися по етапно.

На яких авто проходить навчання ?

Для навчання і складання іспитів є автомобілі з механічною та автоматичною КПП.(автомобілі для навчання MERSEDES, HYUNDAI, DAEWOO, KIA, SKODA, CHEVROIET, ЛАДА, OPEL)

Чи потрібно мати київську реєстрацію для отримання посвідчення водія?

Проводити навчання і складати іспити можна в будь якому сервісному центрі не залежно від місця реєстрації.