Автошкола на Нивках


УВАГА! В даний час йде набір в групи автошколи категорії "B"!

Чому автошкола "Жайворонок"?

Власний автодром
Навчання на механіці/автоматі

Центр протиаворійної підготовки
Ранкові, вечірні групи, та групи вихідного дня

Проходження медкомісії в автошколі

40 років успішної роботи
Доступні ціни, без прихованих платежів

Вартість навчання

Теоретична підготовка - 7000 грн.

Знижка 1000 грн для груп, які займаються онлайн в ранковий час і на Борщагівці.

Школа водіння - 2000 грн.

+ 225 грн. кожна академічна година (45хв.)

До школи водіння приймаються лише учні, які пройшли теоретичну підготовку в нашому закладі.

Навчальні класи

М. Академмістечко
вул. Семашко 9
М. Житомирська
вул. Львівська 25

Почніть прямо зараз
ЗАБРОНЮЙТЕ МІСЦЕ  Увага!
  В Інтернеті шахраї продають НЕ ОСВІЧЕНИМ ЛЮДЯМ підробні документи, використовуючи бренд нашої автошколи. Офіційна інформація лише на сайті hscmvs.com

  Карта місць старту водіння

  Наші фото

  rozklad
  avtodrom
  IMG_1191
  IMG_7869
  IMG_8669
  IMG_8928
  IMG_1193
  IMG_8961
  IMG_9248

  Якщо ви вирішили, нарешті, поповнити ряди автолюбителів, вас можна тільки привітати. Дійсно, сьогодні придбання автомобіля вже давно не є символом розкоші, а є предметом найпершої необхідності.

  Неважливо, яку мету ви переслідуєте, купуючи свій перший особистий автомобіль. Основною проблемою, яка хвилює кожного початківця автолюбителя стає вибір автошколи, в якій можна отримати дійсно корисні і необхідні знання.

  Автошкола біля метро Нивки “Жайворонок” пропонує кращі умови навчання для всіх киян і гостей столиці. Наші інструктори і викладачі мають великий досвід і всі необхідні професійні знання, які допоможуть перетворити будь-якого недосвідченого новачка в людини, яка знає як чинити в тій чи іншій ситуації на дорозі.

  Чому варто вибрати курси водіння на Нивках

  Професійна автошкола на Нивках стане вашим першим і самим надійним провідником у світ автодоріг і правил поведінки на них. Саме етап ознайомлення і прищеплення нових навичок є визначальним у формуванні впевненого в собі і своїх діях автолюбителя.

  Навіть якщо ви давно з автомобілем «на ти», якщо ви на слух можете визначити несправність при роботі двигуна, вам будуть корисні ті унікальні знання і навички, які передадуть під час навчання наші фахівці кожному.

  Водіння автомобіля в одному з найбільших мегаполісів Європи вимагає певних зусиль і складу характеру. Якщо до цього додати складні погодні умови, постійно «тиск» з боку багатьох інших учасників дорожнього руху, навіть досвідчені водії починають губитися.

  Автошкола на Нивках і її викладачі дадуть вам все необхідне для розуміння і осмислення вашої ролі, обов’язків і поведінки на дорозі. Автошкола “Жайворонок” на Нивках – це кращі умови для навчання для початківців і вже мають певний досвід водіїв. Відгуки про нашу школу виключно позитивні – це свідчення нашого професіоналізму і правильного підходу до навчання.

  Наші переваги

  Ми пропонує професійні курси навчання водійській майстерності в компактних групах, де кожен учень отримає максимум уваги від викладача і інструктора. До переваг нашого навчального закладу відносять:

  • Власний автодром для відточування навичок водіння.

  Ідеальне місце для початківців водіїв, яке допоможе освоїтися з азами управління. Тільки після того, як ви звикнете до машини і отримаєте основи водіння, інструктори виведуть вас на міські вулиці.

  • Навчання на механіці / автоматі

  Уроки водіння метро Нивки можуть проходити на автомобілях з механічною або автоматичною коробкою передач. Якщо ви вже визначилися, який тип авто будете купувати, це досить зручно і економить час на навчанні.

  • Центр протиаварійного підготовки.

  Дасть основні навички поведінки за кермом і управління автомобілем в складних погодних або аварійних ситуаціях. Ви дізнаєтеся, як себе вести при ожеледі, заметах і знесення з траси, своєчасно реагуючи і контролюючи обстановку. 

  • Ранкові, вечірні та групи вихідного дня. 

  Пропонуємо зручне для кожного навчання у зручний і вільний час.

  • Проходження медкомісії в автошколі. 

  Автошкола в Києві на Нивках пропонує заощадити ваш особистий час при проходженні медкомісії. Всі лікарі в певний час візьмуть вас в приміщенні автошколи.

  Професійні водійські курси на Нивках – це понад 40 років успішної роботи. За час діяльності нашого центру ми випустили понад 17 тисяч водіїв, за рівень підготовки яких нам не соромно. Наші випускники за статистикою мають мінімальний відсоток попадання в аварійні ситуації з власної вини, що є неабиякою заслугою викладацького складу.

  Ми пропонуємо найдоступніші ціни на навчання. Ніяких прихованих і додаткових платежів, оптимальний час на теорію і практичні заняття. При необхідності оплату можна провести після закінчення навчання – ми завжди увійдемо в ваше становище при відсутності всієї суми в наявності.

  Професіоналізм, уважність, грамотність і повагу до всіх учасників дорожнього руху – основні аспекти, на яких будує своє навчання школа водіння на Нивках. Приходьте до нас і поповнюйте ряди дійсно розумних і знаючих водіїв, ми будемо раді поділитися своїми знаннями!

  Часто задавані питання

  Як записатися в автошколу?

  Потрібно зателефонувати або залишити онлайн заявку і ми допоможемо підібрати зручний графік занять.

  Які документи потрібні і коли їх подавати?

  а) заява – заповнюється на першому занятті в автошколі.
  б) копія паспорта і ідентифікаційного коду – подається на другому уроці
  в) фото 3х4см дві шт. – подаються на другому уроці.
  г) медична довідка – лікарі приїжджають в автошколу і проводять огляд на місці.

  Який термін навчання?

  Термін навчання складає три місяці.

  Коли потрібно сплатити за навчання?

  Перші три тижні навчання безкоштовно в подальшому оплата проводитися по етапною.

  На яких авто проходить навчання ?

  Для навчання і складання іспитів є автомобілі з механічною та автоматичною КПП.(автомобілі для навчання MERSEDES, HYUNDAI, DAEWOO, KIA, SKODA, CHEVROIET, ЛАДА, OPEL)

  Чи потрібно мати київську реєстрацію для отримання посвідчення водія?

  Проводити навчання і складати іспити можна в будь якому сервісному центрі не залежно від місця реєстрації.