Автошкола в Ірпені

Як знайти ідеальні водійські курси? Дане питання хвилює кожного, хто робить перші кроки в освоєнні власного автомобіля. Природно, ви можете цілком непогано навчитися їздити і самостійно (за допомогою досвідчених друзів, наприклад), однак для офіційного водіння цього мало.

Автошкола Ірпінь готова допомогти всім бажаючим в найкоротші терміни отримати необхідні знання та навички, необхідні для професійного управління вашим легковим автомобілем. Якщо вам потрібні права категорії В, автошкола Ірпінь стане вашим учителем на 2 місяці.

За цей час досвідчені викладачі та інструктори розкладуть «по поличках» все, що необхідно знати, вміти і постійно застосовувати на практиці повноцінного учасника дорожнього руху. Автошкола Ірпінь гарантує найвищу якість навчання: нашими випускниками є сотні вітчизняних водіїв.

Ми по праву пишаємося своїми учнями, які часто дякують нам на сторінках сайту за отримані знання. Як показує практика, рівень аварійності у тих водіїв, хто закінчив автошколу Ірпінь, мінімальний. В умовах сучасного інтенсивного дорожнього руху – це гідний результат.

Чому автошкола Ірпінь – ваш вибір

 Знання неможливо «купити» – в справедливості цього твердження кожен з нас не раз стикався на практиці. Особливо це актуально щодо водійських курсів, де важлива кожна дрібниця. Дорога постійно забирає десятки тисяч життів, і лише від вашої водійської кваліфікації залежить безпека і здоров’я як ваших пасажирів, так і інших учасників дорожнього руху.

Автошкола в Ірпені робить особливий наголос на практичні заняття в умовах великого міста. Це дає можливість майбутнім водіям швидше адаптуватися до досить напруженою дорожню обстановку. Ранкові та вечірні пробки – бич сучасних міст, тому ви отримаєте необхідні навички в умовах, наближених до «бойових».

Знаючі люди радять автошколу в Ірпені не тільки за відмінні теоретичні знання і досить продовжену практику. Ми застосовуємо індивідуальні підходи до кожного свого учня, незалежно від його досвіду і стажу водіння. Це дозволяє гарантувати відмінні результати на практичних і теоретичних іспитах.

Професійні водійські курси в Ірпені – це:

  • практика, нерозривно пов’язана з теорією;
  • наочність використовуваних тренажерів і теоретичних посібників;
  • технічно «підкований» персонал (починаючи від рядового водія інструктора і закінчуючи досвідченими викладачами);
  • якість навчання як у зимовий, так і в літній період;
  • можливість проходити водіння на автомобілях з механічною або автоматичною коробкою передач;
  • доступна вартість навчання;
  • можливість вибрати зручне для вас час і місце навчання.

Говорячи про вибір місця, ми маємо на увазі, що водійські курси в Ірпені ви цілком зможете пройти і в Києві, де є наш філіал. Якщо ви проживаєте в Ірпені і постійно їздите на роботу в столицю, то вечірні заняття після роботи для багатьох стануть оптимальним рішенням. Зручне розташування школи в Києві дає можливість кожному бажаючому швидко дістатися на навчання.

Вибирайте професіоналів у своїй справі

Напевно, кожен з нас віддасть перевагу професійного перукаря новачкові в цій справі. Той же принцип справедливий практично для будь-якої професії. Досвід, як то кажуть, приходить з роками, тому, вибираючи водійські курси, звертайте увагу на школу: перевірте і прочитайте відгуки її закінчили, сходіть на заняття і переконайтеся особисто в високої кваліфікації викладача.

Саме тому курси водіння в Ірпені, а також теоретична підготовка водіїв настільки популярні. Ми є професіоналами в своїй справі і готові доводити це на практиці кожен день.

Часто задавані питання

Як записатися в автошколу?

Потрібно зателефонувати або залишити онлайн заявку і ми допоможемо підібрати зручний графік занять.

Які документи потрібні і коли їх подавати?

а) заява – заповнюється на першому занятті в автошколі.
б) копія паспорта і ідентифікаційного коду – подається на другому уроці
в) фото 3х4см дві шт. – подаються на другому уроці.
г) медична довідка – лікарі приїжджають в автошколу і проводять огляд на місці.

Який термін навчання?

Загальний термін навчання складає три місяці.

Коли потрібно сплатити за навчання?

Перші два заняття безкоштовно в подальшому оплата проводитися по етапно.

На яких авто проходить навчання ?

Для навчання і складання іспитів є автомобілі з механічною та автоматичною КПП.(автомобілі для навчання MERSEDES, HYUNDAI, DAEWOO, KIA, SKODA, CHEVROIET, ЛАДА, OPEL)

Чи потрібно мати київську реєстрацію для отримання посвідчення водія?

Проводити навчання і складати іспити можна в будь якому сервісному центрі не залежно від місця реєстрації.