Автошкола на Борщагівці

Автошкола на Борщагівці пропонує кожному бажаючому пройти навчання для отримання водійських прав категорії “В”, а також підвищити рівень своєї кваліфікації автолюбителям зі стажем. Якщо ви хочете стати по-справжньому професійним водієм, автошкола на Борщагівці стане відмінним вибором.

Курси водіння на Борщагівці – це прекрасний шанс отримати все необхідне для того, щоб відчувати себе впевненим при будь-якій дорожній ситуації в будь-який час доби і при будь-якій погоді. Наші викладачі – це досвідчені фахівці з величезним стажем водіння, які готові ділитися своїми знаннями та досвідом.

Автошкола на Борщагівці відкрита для кожного, хто планує або вже придбав особистий автомобіль. Ми навчимо вас, якщо цього вимагає роботодавець, який надає службовий транспорт для роботи. Для нас не має значення стать, вік і професійні навички абітурієнтів – кожен, хто має бажання вчитися, може розраховувати на позитивний результат.

Що ми пропонуємо

Автошкола Борщагівка – це не просто місце, де вас навчать водити автомобіль за всіма правилами дорожнього руху, як думають багато хто. Звертаючись в нашу автомобільну школу, ви не тільки отримаєте необхідні знання та навички щодо безпечного та ефективного водінні в будь-якій дорожній ситуації, а й отримаєте максимум корисної інформації про свій автомобіль.

Курси водіння на Софіївській Борщагівці дадуть вам ази і основи для майбутнього розвитку, до якого має прагнути кожен професійний водій. Незалежно від того, як часто ви використовуєте автомобіль для особистих і робочих цілей, ви завжди будете почувати себе за кермом максимально впевнено, поважаючи кожного учасника дорожнього руху.

Водійські курси на Борщагівці – це необхідна теорія і практика, яку проходить кожен навчається без винятку. У штаті нашої школи тільки справжні професіонали, які викладають теорію і практичне водіння. На уроках ви отримаєте необхідні знання про основи конструкції автомобіля, призначенням його основних вузлів і механізмів.

Ми приділяємо левову частку часу вивченню правил дорожнього руху з урахуванням нововведень в законодавстві, а також застосовуємо отримані навички на практиці. Викладачі-водії мають стаж не менше 10-15 років, що гарантує вашу безпеку навіть в тому випадку, якщо ви вперше виїхали на міські вулиці.

Всі автомобілі автошколи мають дубльоване управління, тому будь-які ваші помилки на перших етапах будуть коригуватися нашими викладачами з поясненнями і додатковою інформацією. Зверніть увагу, що автошкола Борщагівка пропонує навчання на автомобілях, оснащених автоматичною або механічною коробками передач.

Сучасне законодавство дає можливість кожному скласти іспит з водіння в відповідних органах ДержАвтоІнспекціі як на авто з «автоматикою», так і на автомобілі і з «механікою». Все залежить від того, який тип транспортного засобу ви плануєте купувати для особистого використання або вже використовуєте на роботі.

Чому саме ми

Професійна автошкола Борщагівка – це вибір кожного, хто бажає бути професійним і дисциплінованим водієм. Основними достоїнствами нашої школи є:

  • наявність власного автодрому, на якому можна відточити водійські навички або вперше сісти за кермо в безпечних умовах,
  • можливість навчання на автомобілях з автоматичною або механічною коробкою передач,
  • можливість отримати навички антиаварійне водіння в екстремальних умовах,
  • навчання у зручний для вас час вранці, вдень або ввечері,
  • проходження всіх лікарів медкомісії безпосередньо в нашій автошколі. 

Автошкола Софіївська Борщагівка – це понад сорок років успішної роботи, це найдоступніші ціни на навчання без будь-яких додаткових платежів і комісій. Ви можете провести оплату як на початку, так і в кінці навчання, а також укласти договір про розстрочення.

Автошкола в Києві на Борщагівці – це найбільш затребувані професійні курси для початківців і досвідчених водіїв, які хочуть поліпшити свої навички і навчитися чомусь новому і корисному в своїй сфері діяльності або в особистому хобі.

Уроки водіння на Борщагівці – це якісна практична теоретична програма, яка враховує всі нюанси і особливості сучасного законодавства і реалій. Автошкола Софіївська Борщагівка пропонує індивідуальний підхід до кожного що навчається, незалежно від його досвіду і знань. При необхідності ви завжди можете розраховувати на додаткові заняття і годинник водіння.

Особливу увагу ми приділяємо представницям прекрасної половини людства, для яких розробляємо спеціальні ефективні програми навчання. Ми позбавимо вас від страху перед вашим автомобілем і допоможемо стати повноцінним учасником дорожнього руху в найкоротші терміни.

Часто задавані питання

Як записатися в автошколу?

Потрібно зателефонувати або залишити онлайн заявку і ми допоможемо підібрати зручний графік занять.

Які документи потрібні і коли їх подавати?

а) заява – заповнюється на першому занятті в автошколі.
б) копія паспорта і ідентифікаційного коду – подається на другому уроці
в) фото 3х4см дві шт. – подаються на другому уроці.
г) медична довідка – лікарі приїжджають в автошколу і проводять огляд на місці.

Який термін навчання?

Загальний термін навчання складає три місяці.

Коли потрібно сплатити за навчання?

Перші два заняття безкоштовно в подальшому оплата проводитися по етапно.

На яких авто проходить навчання ?

Для навчання і складання іспитів є автомобілі з механічною та автоматичною КПП.(автомобілі для навчання MERSEDES, HYUNDAI, DAEWOO, KIA, SKODA, CHEVROIET, ЛАДА, OPEL)

Чи потрібно мати київську реєстрацію для отримання посвідчення водія?

Проводити навчання і складати іспити можна в будь якому сервісному центрі не залежно від місця реєстрації.