logo.png
Ми навчаємо водіїв, з якими
нам  їздити по  дорогах!
1.png 2.png
(067) 391-68-82
(093) 927-38-09
(044) 229-08-03

УВАГА! В даний момент йде набір в групи автошколи категорії "А1" "B"!

i.png М. Академмістечко
вул. Семашко 9
i.png М. Житомирська
вул. Львівська 25
i.png Борщагівка
вул. Григоровича - Барського 5
i.png М. Святошино
вул. Верховинна 44 (автодром)


ЧОМУ АВТОШКОЛА "ЖАЙВОРОНОК"?

  • 40 років успішної роботи 
  • власний автодром 
  • навчання на механіці і автоматі 
  • центр протиаворійної підготовки 
  • медкомісія в автошколі 
  • ранкові, вечірні групи, та групи вихідного дня 
  • наявність навчальної літератури 
  • навчання осіб з правами 
  • доступні ціни 


Записуйтеся до автошколи:

1. Зателефонувавши за номерами телефонів (з 9.00 - 19.00 Вам допоможуть, підкажуть, запишуть)
2. Залишивши онлайн заявку (зв'яжуться з вами протягом 48 годин)
3. Особисто за адресами автошколи (погоджуйте час)
Правильне навчання-
Правильний рух! Дзвоніть!

(044) 229 08 03
(067) 391 68 82
(093) 927-38-09

Автошкола "Жайворонок" - ваш надійний вчитель водінню на київських дорогах

Придбання автомобіля в наш час - це давно вже не розкіш, а необхідність.  Але мало купити автомобіль, потрібно навчитися грамотно керувати ним. І на цьому етапі гостро постає питання підбору хорошої автошколи і відповідно інструктора, який допоможе Вам освоїти всі необхідні навички водіння автомобіля. Що повинно стати для Вас першорядним при виборі автошколи? Перше -  ознайомтеся з відгуками щодо обраної Вами школи. 

В інтернеті зазвичай достатньо такої інформації, звичайно, якщо автошкола не тільки відкрилася, і не є темною конячкою. По - друге, дізнайтеся яким автопарком користуються водійські курси, та чи мають вони базу для тренувального водіння.  Які умови для занять Вам пропонуються. Також дуже важливим моментом є кількість годин, запланованих автошколою, для практичних занять учня. Часто автошколи надають 10 годин водіння, на перший погляд ніби достатньо, але на практиці цього дуже мало і учень просто не встигає освоїти навички водіння, згодом, доводиться наймати інструктора за окрему плату.    

Якщо Ви мешканець Києва, і Вам знайомий Святошинський район Вам пощастило. Адже саме в цьому районі розташована автошкола «Жайворонок». Автошкола знаходиться між метро "Житомирська" і "Академмістечко". Завдяки такому розташуванню наші водійські курси будуть близькі людям які проживають як в районі Борщагівки, так і Біличів та житлового масиву Чайка. 

Наша автошкола зарекомендувала себе найкращим чином.

За 40 років успішної роботи з наших стін вийшло 17000 водіїв, за яких не соромно. Приходячи на наші курси водіння, будьте впевнені, що після закінчення Ви будете хорошим водієм і   зможете уникнути аварійних ситуацій на дорозі.   Наші професійні інструктори   докладуть для цього всіх зусиль. Наша автошкола виховує водіїв, з якими не страшно знаходиться поруч на дорозі. На відміну від більшості   водійських курсів , де вчать складати іспити в ДАІ, ми бережемо свою репутацію і вчимо керувати автомобілем і уникати аварійних ситуацій на дорогах. Вивчивши статистику ДТП, був зроблений невтішний висновок про те, що найбільший відсоток аварій відбувається по відні водіїв, чий водійський стаж становить не більше   трьох років. Щоб уникнути потрапляння учнів у таку неприємну ситуацію в нашій автошколі Ви пройдете курси контраварійної підготовки. Це дуже важливий момент для сучасного водія. Якість доріг і навички водіїв, які нас оточують, часто залишають бажати кращого.

Саме з цієї причини дуже важливо бути готовим до непередбаченої ситуації. Професійний інструктор навчить Вас водінню в екстреній ситуації, такий як ожеледь, а також правильній поведінці та грамотному управлінню автомобілем при заносі та знесення з дороги. З інструктором Ви будете вчитися прогнозувати і прораховувати наперед ситуацію на дорозі, завдяки чому згодом, зможете уникнути аварійної ситуації.   Дуже важливо розглянути і зрозуміти основні причини ДТП і проаналізувати їх з професійним інструктором в автошколі, а не нести їх на дорогу, проходячи цю школу ціною власного автомобіля, а іноді і свого здоров'я. Також на курсі протиаварійної підготовки у Вас буде можливість вивчити і опрацювати правила безаварійного паркування і   швидкісного   руління   з використанням спеціалізованих тренажерів.

У нашій автошколі Ви отримаєте 40 годин водіння, а це важлива практика, яка необхідна починаючому автолюбителю. Адже для новачка головне досвід і навички, які можна придбати тільки з практикою і ніяк інакше.  Досвідчений інструктор нашої автошколи  допоможе  уникнути помилок на дорозі і підкаже, як від них уберегтися в майбутньому. Інструктор поділиться не тільки своїми знаннями, а й досвідом, а це допоможе надалі уникнути неприємностей на дорозі. 

Ще одним плюсом автошколи "Жайворонок" є наявність власного автодрому.  Наявністю якісного автодрому може похвалитися далеко не кожна автошкола. А де, якщо не на автодромі відпрацьовувати навички водіння. Адже багато хто з вас вперше сядуть за кермо і починати потрібно з самих азів водіння і тренування цих навичок на вулицях міста може бути неприємною, а в деяких випадках навіть небезпечною.  Звичайно ж, ми не будемо проводити весь час на автодромі, водіння буде відбуватися і на вулицях Києва, але це відбудеться після того, як Ви освоїтеся в автомобілі і будете більш менш впевнено почувати себе за кермом.  Так само завдяки наявності у нашої автошколи автодрому,  Вам не доведеться чекати своєї черги для виконання маневру і практика водіння вийде плідною.

Автошкола «Жайворонок» розташована в Святошинському районі міста Києва, недалеко від станцій метро "Академмістечко" і "Житомирська". Завдяки такому розташуванню до нас легко дістатися мешканцям прилеглих районів Біличі, Новобіличі, житлового масиву Чайка, Святошин, Борщагівка. Також ми будемо раді бачити і жителів віддалених районів Києва. Ми допоможемо Вам стати дійсно хорошим водієм. Адже нам ніколи не соромно за своїх випускників. І ми спокійні, коли водії, випущені нашою автошколою, зустрічаються на дорозі. Адже ми впевнені, що ці люди насправді знають як себе вести на дорозі і як правильно управляти автомобілем, і реагувати в аварійних ситуаціях.

Ми навчаємо водіїв, з якими нам їздити по дорогах!